Chwila odpoczynku od rozwiązywania zadań

W związku z rosnącym zainteresowaniem serwisem i odwiedzinami przez coraz to liczniejszą rzeszę Szaradzistów, oraz coraz bardziej doskwierającym obciążeniem obecnych serwerów, zdecydowaliśmy się przenieść serwis na nowe, mocniejsze maszyny. Przenosiny odbędą się w najbliższą niedzielę o godzinie pierwszej nad ranem. W tym czasie serwis będzie niedostępny. Mamy nadzieję, że ten stan nie będzie trwał długo, maksymalnie kilka godzin, i w niedzielę rano będzie można z powrotem rozkoszować się rozwiązywaniem kolejnych zadań dostępnych na naszej stronie.

 

Komentarze

 renatalenska,

Ponawiam wobec tego moją prośbę, a chyba będę wyrazicielką nie malej grupy użytkowników - by przy okazji przenoszenia serwisu usunąć, albo chociaż dodać opcję usuwania wiadomości z kosza

 mariola1958,

Popieram renatęlenską, jestem całkowicie za.

 bachaku1,

Do prośby mojej poprzedniczki - dołączam się również i ja. Pozdrawiam Adminię i życzę pomyślnych przenosin.

 sadowskadanuta,

Popieram moje poprzedniczki,na pewno po opróżnieniu kosza znajdzie się dużo wolnego miejsca.Mam pytanie,czy aby nasz sprzęt nadąży za "mocniejszymi maszynami".Oby.

 grom,

Również zdecydowanie popieram, to świetny moment. Zapowiadana kilkugodzinna przerwa techniczna powinna pozwolić na uniknięcie/wyeliminowanie ewentualnych niespodzianek, którymi to tłumaczono dotychczas niemożność dodania tej opcji.
Pozdrawiam

 kolor40,

Także popieram możliwość opróżnienia kosza.Tylko u mnie jest aż 56 stron śmieci.Myślę,że u wielu jest podobnie.Pozdrawiam.

 elwer,

Także popieram możliwość opróżnienia kosza. Nagromadziłem już kilkadziesiąt stron niepotrzebnej mi korespondencji.

 danuta56,

To dobry pomysł. Pozdrawiam

 espinosa,

Poproszę o możliwość opróżniania kosza. I przy okazji prośba o trochę wcześniejsze może od 21 publikowanie rebusa i kuferka. Czekanie do 23 jest uciążliwe.

 kryno,

Popieram przedmówców, bo gromadzenie wiadomości z kilku lat jest co najmniej nieracjonalne. Pozdrawiam.

 renatalenska,

Wszystkim, którzy się podpisali pod moją "petycją" - dziękuję, zatem jeszcze raz pod rozwagę adminów kieruję prośbę odnośnie kosza. A przy okazji zmiany serwera- maszyny? może warto by zapytać użytkowników o ewentualne propozycje zmian do wprowadzenia na stronie szarady?, może znajdzie się kilka ciekawych - jak ta którą zaproponował espinosa. Pozdrawiam Renata

 system,

Dodaliśmy dzisiaj możliwość usuwania wiadomości z kosza. Miłego usuwania!

 renatalenska,

Serdecznie dziękuję za dobrą wiadomość - myślę, ze ucieszy ona również wszystkich pozostałych użytkowników Szarady, nie tylko tych którzy moją propozycję poparli. Pozdrawiam Renata

 espinosa,

Dziękuję za opcję czyszczenia Kosza. Ale czy te nasze biedne myszki to wytrzymają?

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy