błąd w wyświetlaniu krzyżówek (strona 1/2)

wiadomości: 13 rozmówcy: 8

od kilku dni nie jestem w stanie brać udziału w wyścigach - krzyżówki zwyczajnie nie widać na stronie. Czas leci, punkty się nabijają niektórym osobom, ale nie ma gdzie wpisywać haseł. Z tego co widziałem na czacie problem dotyczy większej ilości osób. Ktoś wie jak to rozwiązać? Inne krzyżówki, np. panorama dnia pojawiają się bez problemów.

W tej chwili sprawdziłem i wszystko wydaje się działać w porządku - więc trudno mi pomóc jakoś bardziej konkretnie.
Wyścigi krzyżówkowe toczone są na wydzielonym serwerze, który faktycznie niekiedy ma pewne przerwy w działaniu, co skutkuje niepojawianiem się diagramu i pojawianiem się wpisów na czacie (które potem potrafią dość długo być widoczne). Jednak przerwy te powinny być krótkotrwałe, na pewno nie rozciągać się na kilka dni. Zarówno dziś, jak i wczoraj wyścigi działały - co widać po rankingach. Zatem podejrzewam, że jeżeli problem w pana przypadku jest permanentny, to wynika on z niekompatybilności na linii przeglądarka - nasz serwis.

Proszę spróbować wyłączyć adblocka, jeśli jest używany - kilka osób miało problemy z kończeniem krzyżówek i pomogło wyłączenie adblocka (choć u większości nie powoduje on problemów). W ostateczności można też spróbować użyć innej przeglądarki, jeśli ma Pan taką możliwość.

My spróbujemy pomonitorować sytuację, jednak - tak jak napisałem - w tej wszystko wydaje się działać poprawnie.

Niestety, wyłączenie ad-block'a nie pomogło. Zmiana przeglądarki również nie. Problem pojawia się zarówno na komputerze domowym jak i w pracy więc to chyba nie jest wina sprzętu. Jeszcze kilka dni temu rozwiązywałem bez problemu. Na czacie widać, że nie tylko ja mam ten problem - od kilku dni sporo stałych uczestników wyścigów informuje tam, że nie widać diagramu.

Niestety u mnie też od wczoraj nie działają wyścigi,żadne "czary "nie pomagają

Nie działają " konikówki". Nie można wpisać żadnej litery. Tylko trzy udało mi się zrobić . Czy ktoś wie coś na ten temat?

W kolekcji "Na szachownicy" wszystko wydaje sie być w porządku - sprawdzałem.
Zwróć proszę uwagę, że tam są dwa rodzaje zadań - trzy ostatnie mają inne zasady wypełniania.
A jeżeli chodzi o inny problem, inną kolekcję, inne zadania to proszę o szersze wyjeśnienie kłopotu.
Pozdrawiam.

Udało nam się namierzyć problem z niedziałającymi wyścigami. Niedługo powinniśmy go naprawić. Rzeczywiście, jest to problem po stronie naszego serwisu, nie ma nic wspólnego z przeglądarką.

Bardzo przepraszam za kłopoty i niezauważenie problemu wcześniej; w tej chwili problem objawia się tylko u części użytkowników, co utrudniało nam jego wychwycenie.

To bardzo dobra wiadomość. Mam nadzieję, że wkrótce będzie można wrócić do zabawy. Dziękuję :-)

Dzień dobry, problem został już poprawiony. Jeszcze raz przepraszamy za awarię.

W ostatnich kilku dniach brałam udział w wyścigach. Doszłam do 100% - zakończyłam, a komputer wykazał mi, że mam np. jak dzisiaj 85% wypełnienia i dostałam drugie czy trzecie miejsce i 93 pkt - w kończącej się rozgrywce. To nie pierwszy raz. Jestem tym zniesmaczona. Czy jest tego jakaś przyczyna? Z czego to wynika?