Giną krzyżówki !!!

wiadomości: 7 rozmówcy: 4

Od godziny ubywa nam rozwiązanych krzyżówek. Szanowni "rządzący": informujcie nas na FORUM, że robicie "remanent" żebyśmy wiedzieli co ubyło. /A ubyły już 3 krzyżówki/.

Teraz też! Od ok.20.30 zniknęła mi - wraz z punktami 1 krzyżówka. Co sie dzieje?

Wczoraj admin odpowiedział w >>Organizacji>>Pytanie do ekipy rządzącej>>, że usunął 3 krzyżówki.

że usunął, to przeczytałam, ale interesuje mnie dlaczego wczoraj miałam 980,9pkt a dziś rano tylko 975,7pkt. Proszę o odpowiedź za którą krzyżówkę i dlaczego odjęto mi 5,2pkt bo już nic nie rozumiem :o(

Po wprowadzeniu nowego wyglądu serwisu robimy małe porządki. Dziś (lub wczoraj) usunęliśmy jedną z bodajże kolekcji ciekawe kształty - taką, w której było jednocześnie użyte KARAWANA i KARAWANY. Doszliśmy do wniosku, że trzeba jednak wyrzucić takie nieładne kompozycje, bo wstyd.

Nie pamiętam już która to dokładnie była, czy to takie ważne? Punkty są przeliczane wszystkim jak należy. A w międzyczasie pracujemy nad nowymi krzyżówkami.

dla jasności: po usunięciu krzyżówki punkty za nią zdobyte są odejmowane osobom, które ją rozwiązały. Robimy tak, aby nowi gracze mieli szanse ścigać się w rankingach z tymi, którzy są z nami od dawna.
Była na ten temat ankieta, większość zagłosowała, że tak właśnie jest uczciwie (choć oczywiście Ci, którzy utracą zdobyte punkty, mogą się czuć poszkodowani).

Staramy się nie usuwać krzyżówek zbyt często, nawet tych, które nisko zostały ocenione. Z drugiej strony jednak statystyki rozwiązań pokazują, że pierwsze krzyżówki z kolekcji takich jak "Ciekawe Kształty" to taka nasza wizytówka - zazwyczaj internauci zaczynają przygodę z szaradą od tych właśnie krzyżówek. Dlatego przyjrzeliśmy się im dokładnie i postanowiliśmy usunąć te najgorsze.

Pozdrawiam

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam.